AdaptiView™ Yükselmesi

Daha fazla üretkenlik ve çalışma verimliliği

 

Tracer AdaptiView™ Yükseltmesi

Eski bir Trane CenTraVac™ chilleri olan bir bina sahibi iseniz, sizin için doğru çözüm bizde. Trane Tracer AdaptiView™ kontrol paneli güncelleme işlemi, chillerlerinizi yeni Trane CenTraVac chillerlerde sunulan aynı kontrol cihazlarına yükseltme olanağı sunar. Eski kontrol cihazlarının aksine, Tracer AdaptiView güncelleme işlemi operator üretkenliğinizi geliştirir, chiller çalışma verimliliğini artırır, eski ve yeni chillerlerinizde aynı operatör arabirimini sunar ve yeni iletişim protokolünü destekler - bütün bunlar Trane desteklidir.

Tracer AdaptiView kontrol cihazı güncelleme işleminin faydaları

Birçok binada HVAC sistemi bütün enerji maliyetlerinin yaklaşık %45'ini oluşturur. Bu maliyetleri daha etkin bir biçimde kontrol edebilecek olsaydınız, ederdiniz. Tracer AdaptiView operatörlere, chiller tesisinin en verimli düzeyde çalışmasını sağlama konusunda yardımcı olur. Bütün bunlar, daha derin bir kavrayış olanağının yanı sıra daha hızlı yanıt süreleri sunan bir grafik kullanıcı arabirimi sayesinde sağlanmıştır.

• Operatör üretkenliğini geliştirir

• Sektördeki en iyi uyarlanabilir kontrol algoritmalarını kullanarak kesintisiz çalışma sağlar

• Chiller çalışmasını optimize eder

• Açık protokol esnekliği sayesinde Bina Otomasyon Sistemlerine daha kolay entegrasyon olanağı sunar

Chillerinize daha da iyi bir bakış

AdaptiView chiller kontrolü çalışma personeli, chiller tesisinin kontrolünü daha önce görülmemiş bir biçimde ele alır. Bu ileri düzey kontrol cihazları iyileştirilmiş bina performansında karşılığını bulur, bu da enerji verimliliğini artırır. Trane santrifüj chillerlerinin ünü ve güvenilirliği üzerine kurulu bu yenilik, yeni veya eskiden kalan Trane chillerlerini, kullanımı kolay renkli grafik ekranı ve ileri kontrol teknolojisiyle geliştirir.

Tracer AdaptiView™ panel yükseltmesi

(Su ve hava soğutmalı) CenTraVac™ chillerler için kapsamlı bir retrofit işlemi paketi ve Pnömatik, Klasik Siyah, UCP1, UCP2 kontrol panelleri.

Güncelleme paketi yeni bir eksiksiz kontrol paneli, AdaptiView ekran, UC800 kontrol cihazı ve monte için salınım kolu içerir.

 

Lütfen bizimle iletişime geçiniz