Güncelleme ve İyileştirme

 

Güncelleme ve İyileştirme

Trane Bina Avantajları™ HVAC ekipman performansını koruma ve hizmet ömrünü uzatma

Bina sahipleri ve şirketler tüm pazarlarda yeni zorluklarla karşılaşıyor ve değişikliklerle dolu bir dünyayı kucaklıyor:

  • Yenilik
  • Reorganizasyon
  • Uygunluk
  • Yeniden önceliklendirme

Mevcut ihtiyaçlarını karşılamak üzere HVAC tesisatınızın yeni gibi çalışmasına ve modernize edilmesine yardımcı olmak için hazırız.

Ekipmanınız kullanım ömrünün neresinde olursa olsun, Trane Bina Avantajları™ HVAC sistemlerinizi güvenilirlik, enerji ve çevre açısından avantaja dönüştürerek binanızın optimum performans sağlamasını ve her gün bunu korumasını sağlar:

  • Yenileme servisleri
  • Teknoloji güncellemeleri
  • Değişim/tamir kararı danışmanlığı

Bizim de hedefi miz aynı: ticarette başarılı olmanız. Trane Bina Avantajları™ geniş yelpazede güncellenmiş ürünlerle ticari önceliklerinizi karşılar:

Güvenilirlik çözümleri

Servis uzmanlarımız HVAC kurulumunuzun hangi noktada tam potansiyel ile çalışmadığını belirleyecek ve ilk günkü güvenilirliği ile çalışabilmesi için size gerekli çözümleri sunacaklardır. Güvenilirlik çözümleri, yüksek maliyetli arıza risklerini düşürmenize, sistem performansınızı geliştirmenize ve ekipman ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.

Enerji çözümleri

Trane Bina Avantajları™ mevcut sisteminizin enerji verimliliğini optimize etmek ve anında tasarruf sağlamak için uygun maliyetli öneriler sunar.

İşletme bütçenizi en iyi kullanma şekliniz konusunda yardımcı olup tüm sisteminizin değişimi uygun görülürse bunu da yapabilirsiniz.

Çevre çözümleri

Ticari ve endüstriyel binaların enerji tüketimi ve bu enerji tüketiminin dolaylı olarak CO2 üretimi ile yarattığı negatif ve çevre etkisi gittikçe daha önemli hale gelmektedir. Bir binanın iş sağlığı, konforu ve güvenliği ve ulusal ve yerel mevzuata uygunluğu da önem arz eden konular arasında. Trane Bina Avantajları™ binave sistemlerin çevre ve insan sağlığı üzerindeki etkilerini azaltan çözümler sunar.

 

BAŞARI HİKAYESİ

Fransa'daki çok uluslu bir ilaç şirketindeki yedi soğutmalı chiller'lere kurulan Trane Bina Avantajları™ Adyabatik Soğutma, tesiste güvenilir ve enerji tasarrufl u bir soğutma için uzun süreli bir çözüm sağlamıştır. Adyabatik soğutma, serpantine giren hava sıcaklığını düşürerek chiller performansını yükseltir.

 

BAŞARI HİKAYESİ       

Elektronik sektöründeki bir dünya lideri kuruluş, İtalya'daki tesislerinde enerji verimliliğini daha iyi yönetmek için düşük maliyetli bir çözüm arayışına girmiştir. 20 adet santrifüj chiller'e takılan Trane Bina Avantajları™ Otomatik Boru Temizleme sistemi, yatırımda tahmini 16 aylık bir geri ödeme ile beklenen işletme verimliliğini ve enerji tasarrufunu sağlamıştır.