Elite Start™ Hizmetleri

Binanızın daha iyi çalışmasını baştan sağlayın.

 

Devreye alma

Yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz gelişmiş ve yüksek performanslı bir sistem için Trane HVAC sistemi tercih edilir.

Ancak, sizin de bildiğiniz üzere, sistem performansını ve güvenilirliğini etkileyebilen çok sayıda kurulum ve durum değişkeni mevcuttur; aşağıdaki servisler HVAC sistemi yatırımınızın en baştan kar getirmesini sağlar.

Trane Elite Start™ (Elit Başlangıç)

Devreye alma servisleri, yeni ekipmanınızın ve sisteminizin düzgün şekilde kurulumuna ve istenen parametrelerde çalışmasını sağlar.

Ana özellikler:

Başlatma - bütün ekipman işlevlerinin çalışma parametrelerini güvenilir ve verimli bir şekilde karşıladığından emin olmak üzere öngörülen mühendislik kontrol listelerinin takip edilmesi. 

Çalışma - başlatma aşamasından itibaren yeni Trane ürünlerinin tasarım parametreleri dahilinde çalışmasını sağlar.

Performans - müşterilerin, yeni Trane ürünlerinin ilk hizmet yılı süresince en üst güvenilirlik ve verimlilik ile çalıştığından emin olmasını sağlar. Bu hizmetler bütün Trane ürünleri için sunulmaktadır.

Müşteri avantajları: Trane’in başlatma hizmetleri, yeni satın aldığınız ürünlerin doğru bir şekilde kurulmasını ve ilk yıl boyunca maksimum performansla çalışmasını sağlayan temel unsurlardır. Trane’nin fabrika tarafından yetkilendirilmiş teknisyenleri, HVAC tasarım performansını ve optimum çalışmayı temin eden en son eğitim ve servis aletlerine erişebilmektedir.

Elite Start™ paketi aşağıdaki hizmetleri içerir:

  • Yeni Ürün Devrye Alma Hizmetleri
  • Kapsamlı Başlanğıç
  • Kapsamlı Fabrika Garantisi
  • Bakım Anlaşması Opsiyonları
 

BAŞARI HİKAYESİ

Türkiye'de birçok alanda uzmanlığı bulunan bir hastane, iki hava soğutmalı chiller seçimi olarak Trane Elite Start™ ve Trane Extended Start seçeneklerini tercih etmiştir. İlk kullanım yılındaki düzgün çalışma ve periyodik sistem performans kontrolleri, hasta odalarına, ameliyathanelere ve ICU'lara optimum sağlık hizmeti için ideal koşulları sağlar.