Trane Seçimli Sözleşmeleri

 

Neden bir Trane Seçimli Sözleşmesi seçmeniz gerekiyor

Çoğu tesis yöneticisi kuruluşlarının HVAC sistemine olan bağlılığının farkındadır. Bina sahipleri ve kiracıları, bina sakinlerinin konforunu sağlamak için HVAC ekipmanlarının vazgeçilmez olduğunun bilincindedir. Fakat bakımı düzgün şekilde yapılmamış ekipmanlar, gerekli verimlilik düzeyini sağlayamayabilir. Trane, HVAC sisteminizin bakım ihtiyaçlarını tespit etmek için, global bir üretim ve dağıtım şirketinin uzmanlığıyla yerel tecrübeye sahip servis personelini birleştirir.

Bir Trane servis sözleşmesiyle, ürününüz düzenli kontrol, önleyici bakım ve uygun kalibrasyona kavuşacaktır. Potansiyel problemler binanızdaki herhangi bir kişi problemin farkına varmadan düzeltilecektir.

Masraflara gelince en güzel sürpriz sürpriz olmamasıdır. Kendi sözleşme seviyenizi seçersiniz ve hangi servislerin ve hangi parçaların kapsam içerisinde olduğunu bilirsiniz. Trane servis çözümleri yüksek maliyetli onarım risklerini ortadan kaldırır ve bakım maliyetlerinizi tahmin etmenize imkan tanır. Sonuç olarak, bir yandan katma değerli hizmetlerden oluşan eksiksiz bir portföye sahip olurken, diğer yandan da tasarruf edersiniz. 

Trane Seçimli Sözleşmeleri

Genişletilmiş servis planlarımızla servis çözümü sağlayıcınız olmayı ve HVAC tesisatı yatırımınızı korumayı teklif ediyoruz. Trane Seçimli Sözleşmeleri sizin özel ihtiyaçlarınıza uyarlanmıştır. Dört farklı kapsam seviyesi sunarlar. Önleyici bakım planlarından tam kapsamlı çözümlere, ihtiyaçlarınıza en uygun kapsamı seçme şansınız var.

Trane Seçimli Sözleşmesi sahibi olarak, uzman servis ve desteği tercihli erişim hakkı olan özel bir müşteri olarak değerlendirilirsiniz. Trane’nin servis uzmanları ihtiyaçlarınızı dinleyecekler ve uygulamanıza en uygun olan sözleşmeyi seçmenize yardımcı olacaklardır.

Lütfen bizimle iletişime geçiniz