Chiller Sağlık Kontrol Programı

Orijinal Ürün Üreticisi'nin bakım deneyimini yaşayın

 

Trane Chiller Sağlık Kontrolü ile Trane ekipmanlarınızı optimize edin

Trane sıvı chiller ekipmanınızı insan vücudu ile kıyaslayabilirsiniz. Sağlıklı kalabilmek amacıyla genel sağlık durumlarının değerlendirilmesi ve potansiyel sağlık risklerinin belirlenebilmesi için insanların tıbbi uzmanlar tarafından düzenli sağlık kontrollerinden geçirilmeleri gerekir. Aynı mantık chiller ekipmanınız için de geçerlidir. Trane fabrikasının yetkilendirdiği bir servis teknisyeni tarafından gerçekleştirilen bir sağlık kontrolü ise, chiller çalışma koşullarının gerçek zamanlı olarak korunmasını sağlar.

Güvenilir ve verimli bir performansın sağlanması ve işletim maliyetlerinin düşürülmesi doğrudan Trane chiller ekipmanınızın bakımı ile ilgilidir. Trane Chiller Sağlık Kontrolü Programı, ekipmanınızın güncel performans durumunu adım adım değerlendiren bir programdır. Doğru bilgiler edinen Trane Servis uzmanınız, güncel durumu analiz edecek ve chiller performansını yükseltmeye yönelik önerilerle birlikte size ayrıntılı bir rapor sunacaktır.

Durumunuza uygun bir Trane Chiller Sağlık Kontrolü

Trane Chiller Sağlık Kontrolü, ihtiyaçlarınız gözetilerek sunulur. Trane, temel programın yanı sıra kapsamlı program da sunar.

Her iki programda da, bileşenlerde aşınma olup olmadığını değerlendirmek ve güncel yağ parametrelerini orijinal teknik özellikler ile karşılaştırmak amacıyla laboratuar ortamında bir yağ numunesi analizi gerçekleştirilir.

Kapsamlı program, ısı eşanjörü tüpünün ve ardından kompresörün içsel durumlarını doğrulamak için endüksiyon akımı ve titreşim analizlerini de içerir. Ek termografik kontrol, elektrik panelinin anlık durumunu gösterir.

Farklı kontroller sırasında tüm bozulma göstergeleri belirlenecektir. Trane uzmanınız, olası sorunların hızlıca düzeltilmesi ve Trane chiller ekipmanınızın optimum çalışma koşullarına döndürülmesi için size en iyi çözümü sunacaktır.

 

Lütfen bizimle iletişime geçiniz