Çalıştırma & Bakım

Bina sistemlerinizin üst performansta çalışmasını sağlayın

 

Çalıştırma ve Bakım

Periyodik bakımdan öngörücü bakıma, Trane sizin iş ve uygulama ihtiyaçlarınıza özel geniş yelpazede planlı servis anlaşmaları sunar. Bu anlaşmalar, işletim verimliliği sağlamak, sistem ömrünüzü uzatmak ve maliyetlerinizi kısmak üzere tasarlanmıştır.

Orijinal Parçalar ve Onarım Hizmetleri Tüm parça ihtiyaçlarınız ve OEM uzmanlığı yanı başınızda

Hassas Trane orijinal parçalarından genel parçalara kadar, Trane müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 6500 referanstan oluşan son derece kapsamlı bir parça envanteri sunmaktadır. Yani, hem doğru parçayı hem de en pratik OEM tavsiyesini kolaylıkla bulursunuz. Aradığınız ister kompresör, kontroller, elektrik sel malzemeler, HVAC aksesuarları, kimyasallar isterse de aletler ya da test ekipmanları olsun, biz size rekabet üstünlüğü sağlayabiliriz. Trane'in hızlı lojistiği ve fabrika tarafından yetkilendirilmiş teknisyenleri de yedek parçaların ve düzeltmelerin uzmanlıkla yapılmasını sağlar.

Trane Chiller Sağlık Kontrol Programı

OEM chiller performans analizi. Su soğutma grubunuzun güvenilirliği ve verimliliği bakım ve çalışma şekliyle doğrudan bağlantılıdır. Gereken bakımın yapılmaması büyük arızalara ve yüksek maliyetli arızalara neden olabilir. Trane Chiller Sağlık Kontrol Programı, ekipmanlarınızın gerçek zamanlı durumunu ve performansını göstererek chiller'in emniyetli ve verimli çalışması için proaktif önlemler tavsiye eder. Temel ve kapsamlı program seviyeleri mevcuttur.

Trane Servis Anlaşmaları Trane'in planlı bakımıyla işletme maliyetlerini düşürün ve ekipman ömrünü uzatın

Bina ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir ve aksama durumları kesinlikle tolere edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz. Burada kilit faktör öngörücü bakımdır. İleriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir ve plansız aksama sürelerini ortadan kaldırabilirsiniz. Trane, size en uygun servis anlaşmalarını belirlemede yardımcı olacaktır.

Sahiplik maliyetini geliştirme Sisteminizim çalışmasının her zaman en yüksek verimlilikte kalması için Trane Select™ Sözleşmeleri ve Trane Kontrol Servisleri komple servis çözümleri sunar. Her iki program da önleyici bakımdan tam kapsamlı çözümlere kadar dört farklı seviyede kapsam sunmaktadır. Ekipman ve kontrol ihtiyaçlarınızın bir adım önünde durduğumuz için gönül rahatlığıyla bizi seçebilirsiniz.

Trane Select™ Sözleşmeleri Problemleri etki yaratmadan önce ortadan kaldırın

Trane Seçimli Sözleşmeleri planlı bakımı bir sonraki seviyeye taşıyor. Trane Seçimli anlaşması ile bir planlı anlaşmanın tüm özelliklerinin yanında parça ve işçilik garantisi de kazanırsınız. Sizinle işbirliği halinde, tesisinizde yönetmemizi istediğiniz ana parçaları ve sistemleri belirliyoruz. Sistem onarım maliyetinizi ve önceden seçilen parçaların arıza durumundaki onarım maliyetlerini karşılıyoruz. Ekipmanınıza düzenli kontrol, öngörücü bakım ve uygun kalibrasyon sunulacaktır. Trane, istediğiniz garanti seviyesini belirlemek için kabul edilebilir performans aralıklarını, güvenilirlik ve risk toleransını hesaba katmanızda yardımcı olur. Kendi sözleşme seviyenizi seçersiniz ve hangi servislerin ve hangi parçaların kapsam içerisinde olduğunu bilirsiniz ve bakım maliyetlerinizi tahmin edebilirsiniz.

Trane Kontrol Servisleri Optimum performans için HVAC ince ayarları

Binanızda kompleks ve birbiriyle bağlantılı birçok sistem bulunur. Zaman içerisinde çok sayıda küçük değişiklik konfor, verimlilik ve güvenlik seviyelerinde büyük değişimlere sebep olabilir. Trane Kontrol Servisleri, sisteminizin optimum koşullarda çalışma stratejisidir. Mühendislerimiz bina kontrol sisteminizi entegre bir bütün olarak göz önünde bulunduracaktır ve değişiklikler gerekli olduğunda sistemin başka kısımlarına negatif bir etki yapmayacak şekilde uygun programlama önlemleri alacaklardır.

Trane Kontrol Servisleri size aşağıdakileri sunar:

  • Sürdürülebilir yüksek HVAC performansı
  • Sistem uygunluğunu koruma
  • Optimum bina işletim mekanizmaları
 

BAŞARI HİKAYESİ

BAE'deki bir büyük Bölgesel Soğutma tedarikçisi, beş Duplex santrifüj chiller OEM parçaları ve onarım hizmetleri için Trane'i seçti. Sonradan Trane ile yaptıkları servis anlaşması ile bölgesel soğutma tesisinden optimum performansı elde ettiler. Plansız aksamalar tamamen ortadan kalktı.