Servis Hizmetlerimiz

Binaların Performansını Arttırır

 

Servis Uzmanları

Geniş-destek ağıyla hizmet veren ve birçok servis özelliğine ve uzmanlığa sahip olan Trane servis çözümleri, ilk günden son güne kadar HVAC sistemlerinize en güvenilir ve en uygun maliyetli performansı kazandırır.

Maksimum sistemperformansına ulaşma. İster bir sanayi proses uygulaması olsun isterse bir binanın konfor uygulaması, HVAC sistemi işletme verimliliğini büyük ölçüde etkiler. Bu yüzden, stratejik iş hedefleri tanımlanırken ve bu hedeflere en iyi ulaşma şekli belirlenirken HVAC sistemi hesaba katılmalıdır.

HVAC sisteminiz ömrü boyunca nasıl bir maliyet çizgisi izliyor ve ne ölçüde verimli? Peki bu sistemin çalışma ve bakım faaliyetlerinin stratejik hedeflerinize daima olumlu yönde etki yapmasını nasıl sağlıyorsunuz?

İşletme ve bakım genel bütçenin büyük bölümünü oluşturduğu için, HVAC sisteminizin servisi ve bakımıyla ilgili kararlar kritik önemdedir. Toplam sahiplik maliyeti ve zaman içindeki yatırım getirisi gibi faktörlerin dikkate alınması gerekir. HVAC sistemleri, uygulamalara ve iklim koşullarına bağlı olarak binaların toplam enerji kullanımının %40-60'ından sorumludur. Dolayısıyla, bu sistemler gereksiz tüketimi azaltma konusunda belki de en büyük fırsattır. Trane Services tüm bu ihtiyaçları dikkate alır ve güvenilirliği arttıracak, toplam sahiplik maliyetini ve çevresel etkiyi azaltacak şekilde bunları dengeler.

Trane bina hizmetleri, tesisinizdeki sistemlerden en üst seviyede faydalanmanız için size çok geniş bir yelpazeye yayılan teklifler sunmaktadır. İster yeni bir ekipman kuruyor, ister mevcut bir sistemi idame ettiriyor isterse de altyapınızı tamamen güncelliyor olun; Trane bina hizmetleri tam olarak ihtiyacınız olan uzmanlığı sunmaktadır.

Trane Servis Çözümleri Portföyü

 
SVC_Portfoy_960x640