Tracer CH530

Trane'in Tracer ™ CH530, Trane tarafından büyük chiller ürünlerinde kullanılmak üzere geliştirilen ve "TechView" adı verilen dizüstü bilgisayar tabanlı bir yazılım ile servis edilen bir chiller kontrol teknolojisidir. TechView, chiller duruş süresini en aza indirgemek ve teknisyene yardımcı olmak için geliştirilmiş bir Trane uygulamasıdır.

Tracer CH530, yük değişimlerini öngören ve telafi eden öngörücü bir denetleyicidir. Tracer CH530, anahtar veri parametreleri, sıcaklık ve akım hakkında sürekli olarak bilgi alır. Beş saniyede bir çoklu nesnel bir algoritma, her parametrenin programlanan limitine karşılık gelir. Chiller'in Adaptive Control ™ özellikleri, maksimum verimliliğini koruyarak genel sistem performansını korur. Kontrolör, koruyucu bir kapanmayı tetikleyebilecek bir durum algıladığında, kritik parametrenin kontrolüne geri getirilmesine odaklanır.

Önemli: Trane, herhangi bir Tracer CH530 servis fonksiyonlarının yalnızca doğru şekilde eğitilmiş bir Trane servis teknisyeni tarafından kullanılmasını önermektedir. Herhangi bir Tracer CH530 servis gereksinimleri hakkında yardım için lütfen yerel Trane satış ofisine başvurun.

Daha fazla ürün dokümanı için Litweb'i ziyaret ediniz.

İletişim Formu