Trane Kiralama Uygulamaları

 

Neden bir chiller kiralamalısınız?

Geçici soğutma ihtiyacınız ne olursa olsun, bir chiller kiralamak yalnızca bir telefon uzağınızda.

Nedeni; planlanmış bakım amaçlı hizmeti durdurma, acil elektrik kesintisi, özel etkinlikler, beklenmedik durum planlaması ya da buz pateni pisti gibi özel uygulamalar olsun, Trane kiralama hizmetleri hepsi için size yardımcı olabilir.

Bize ihtiyacınızı söyleyin, buna karşılık biz de doğru soğutma çözümünü sunalım.

Soğutma hizmeti kesintisi mi yaşayacaksınız?

+90 533 208 50 66  numarasından Trane Kiralama Hizmetlerini arayın.

 

Planlı Bakım

İklimlendirme ve soğutma sisteminizi yeniden devreye almayla ilgili süre sıkıntısını ortadan kaldırın. Kiralama sistemi, ekipman yenilemeleri, tadilat veya değiştirme işlemleri sırasında kesintisiz soğutma sağlayabilir.

Acil Durumlar

Ekipmanların beklenmedik şekilde devredışı kalması işiniz için maliyetli bir aksamaya neden olabilir. Beklenmedik ekipman arızası veya doğal felaket gibi durumlarda, geçici soğutma çözümleri sunan Trane sayesinde iklimlendirme ve soğutma sisteminiz için destek alın.

Ek Soğutma

Soğutma talepleri mevcut soğutma sistemi kapasitenizi aştığında, hızla önlem almanız gerekir. Böyle zamanlarda, tesisinize takviye soğutma sistemi sağlamak için chiller kiralayın.

Etkinlik Hizmetleri

Özel bir durum için soğutmaya ihtiyacınız olduğunda, chiller kiralamak hızlı ve kolay bir çözümdür. Trane'in chiller ve saha hizmetleri fuarlar, konserler, festivaller ve diğer özel etkinlikler için idealdir.

Özel Uygulamalar

Buz pateni pistleri gibi özel uygulamalar yalnızca özel mevsimsel dönemlerde soğutma gerektirir. Bu tarz mevsimsel ihtiyaçlara yönelik güvenilir soğutma sistemleri için Trane chiller kiralayın.

Beklenmeyen Durum Planlaması

Soğutma Sistemlerinde Beklenmeyen Durum Planı riskleri azaltabilir ve acil bir durumda ya da felaketin neden olduğu zarardan kurtarma için kritik tesis operasyonlarını sürdürür.

Hastane, endüstriyel binalar veya data center'lar gibi tesisler için ustaca oluşturulmuş, güncel Soğutma Sistemlerinde Beklenmeyen Durum Planı sayesinde, hizmet dışı kalma sorunlarının doğuracağı riski azaltılabilir ve tesisi geçici soğutma ekipmanının hızlı yerleştirilmesi için hazırlayabilir.