Başarılı Uygulamalar

 

 

Plastik Üretimi

Plastik enjeksiyon kalıp işinde çalışan bir müşterilerimiz kısa süre içerisinde teslim edilmesi gereken büyük bir sipariş aldı. Kiralanan ek hava soğutmalı vidalı bir soğutma grubu tarafından temin edilen soğutulmuş su kapasitesindeki artış, fazladan 643 kW soğutma sağladı.

 

Misafirperverlik

Havalar sıcakken ve hafta sonu tatili yaklaşmaktayken iki soğutma grubu aynı anda arıza veren büyük bir otel, ciddi sorunlarla karşılaştı. Trane ekibi, kiralama yoluyla temin edilebilen iki yeni soğutma grubuyla mükemmel çözümü sunmayı başardı. Arıza veren ekipmanlar onarılırken ve yükseltilirken, müşterilerin konforunu korumak amacıyla kiralanan soğutma grupları hızlı bir şekilde devreye alındı.

 

Veri Merkezleri

Hindistan'daki bir telekom şirketi, primer soğutma sisteminde yaşanan bir arızada Trane Kiralama Hizmetleri sayesinde veri merkezini online tutabilmiştir. Şirket, bu acil durum boyunca müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş ve tesisler bu esnada sistemi onarmıştır.

 

Buz Pisti

İtalya ve Romanya'daki bazı buz pisti şirketleri, buz pisti chiller ihtiyaçları için Trane Kiralama Hizmetleri'ni seçmiştir. Başarılı organizasyonlar müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Trane chiller'lerindeki geliştirici özellikler, kurulum süresini azaltırken zorlu koşullarda bile ekipmanların emniyetini ve güvenliğini muhafaza eder.