Trane'den kiralık chiller hizmeti

Şubat 2016-Kariyer Dergisi

İklimlendirme sistemleri ve çözümleri konusunda dünya lideri Trane, 2013 yılında 100. Yılını kutladı. Türkiye HVAC pazarında uzun süredir hizmet veriyor.

2 sene önce Chiller cihazlarin kiralanabileceği bir filo kurarak Trane Türkiye iklimlendirme  sektörüne yeni  bir hizmet anlayışı getirdi. Böylece 3. Boğaz Köprüsü ve Kızılay Kan Merkezi örneklerinde olduğu gibi hem acil ihtiyaçlar hem de uzun sureli ihtiyaçlar için kiralama yapılabilen Chiller cihazlarının kullanım alanlarında yepyeni bir döneme girildi. 2 sene önce 5 adet ile Chiller filosu kuran Trane filosunda şu anda 15 adet kiralık chillere sahiptir. Trane Türkiye  2016 da kiralama filo chiller cihaz sayısını 30 adet olarak planladı.

Müşteri ziyaretlerinde ve katıldığı platformlarda Chiller cihazının yatirim yapmak yerine kiralanabilir olması ve kira süresi boyunca garantiye sahip olması bu sistemin avantajlarından sadece birkaçı. Kiralama yöntemi ile işinize yatırım yapma imkanını buluyor  ve gerçek işinize odaklanabiliyorsunuz. Cihazların bakım,onarım masrafları ile ayrıca uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Trane sahip olduğu yenilikçi hizmet anlayışına duyduğu inancı hiç kaybetmeyerek, sektöründe ayri bir hizmet sahasi kurmaya ve yeni başarilara imza atmaya devam edecektir.

Trane Klima Ticaret A.Ş.

file