Yeni Zemin

Yeniliği Keşfedin

 

İnovasyon misyonumuzdan çok daha fazlası; yenilik bizim kimliğimiz.

Trane, yeniliğin müşterinin ihtiyaçlarıyla başladığına inanır. Son teknolojik konseptler ve tasarımlar bile piyasada mevcut olan, dalgalanan yakıt masraflarından eskiyen altyapılara ve değişen yönetmeliklere uzanan zorluklarla evrilir. Trane yenilikleri, organizasyonların misyonlarına ulaşmalarına olanak sağlar; konferans salonlarında daha iyi akustik performans, hastanelerde daha iyi iç hava kalitesi gibi özel çevresel gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olur.

HVAC teknolojisi kısmen Trane sayesinde son birkaç on yılda büyük ölçüde değişmiş ve gelişmiştir. Müşteriler organizasyon misyonlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olan Trane, HVAS yenilikleri ve uzman çözümlerine güvenmektedir.

Son teknoloji ekipmanlarımız eşsiz rahatlık, verim ve güvenilirlik sağlar. HVAC yeniliklerimiz sektör lideri bina otomasyon sistemlerinden; ekipman kontrolü ve sensörlerine uzanan portföyü kontrol ederek müşterilerin binalarını yüksek enerji ve operasyonel verimlilik doğrultusunda işletmelerine olanak sağlar. Ve bina hizmetlerimiz sürekli olarak veri toplamamızı ve analiz etmemizi, bina optimizasyonu ve verimi için geleceğe yönelik özel tavsiyelerde bulunmamızı sağlar.

Yeni Trane Soğutma Grubu Enerji Tasarrufu ve Ses Seviyesi Konusunda Sektör Kıstaslarını Belirliyor

Hava Soğutmalı Soğutma Grupları tasarımında 40 yıldan fazla deneyime sahip Trane mühendisleri, yeni nesil Stealth™ Hava Soğutmalı Soğutma Grubunun her bir bileşenine HVAC yenilikleri ve bilgilerini dahil etmiştir. Yenilikçi kompresör tasarımı tüm çalışma koşullarında yüksek verim sağlamaktadır. Stealth ayrıca ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründe hava soğutmalı soğutma grupları içinde yayınlanan en düşük ses seviyesini de sunmaktadır.

Trane, Geliştirilmiş Kontrol Sistemleriyle Kullanıcıların Bina Tasarımı ve İşleyişini Optimize Etmesine Olanak Sağlıyor

Trane’in bina otomasyon sistemlerine (BAS) yönelik yenilikçi kablosuz kontrol ve mobil erişim çözümleriyle bina tesis ekipleri, bina tasarımı ve işleyişlerini daha iyi optimize edebilmektedir.Trane Tracer™ BAS Operator Suite mobil uygulaması iki yeni teklif sunar; Tracer™ SC sistem kontrolüne uzaktan erişim ve yeni Trane Kablosuz İletişim Sistemi. Bu kontroller ve uzaktan kontrol çözümleri, kullanıcıların artan güvenilirlikle kablo olmadan sanal olarak her yerden veri yönetebilmesine ve gözlemleyebilmesine olanak sağlamaktadır.