Yaşamı İyileştirir

Ingersoll Rand Hakkında

 

Ingersoll Rand, 1905 yılında Ingersoll-Çavuş Drill Şirketi ve Rand Drill Şirketi'nin birleşmesiyle kurulmuş, Amerikan küresel çeşitlendirilmiş bir sanayi şirketidir. Avrupa merkez ofisi Belçika'dadır.

Ingersoll Rand (NYSE: IR), rahat, sürdürülebilir ve verimli ortamlar yaratarak yaşam kalitesini geliştirir. Bizim insanlarımı, Trane®, Club Car®Ingersoll Rand®, ve Thermo King® gibi markalardan oluşan ailemiz, evlerin ve binaların hava kalitesini ve rahatlığını arttırmak için birlikte çalışıyor; Gıdaları ve bozulmaları nakletmek ve korumak; Ve endüstriyel üretkenliği ve verimliliği artıracaktır. Sürdürülebilir bir ilerleme ve kalıcı sonuçlar dünyasına adamış global bir şirketiz.

Ingersoll Rand'da, sürdürülebilir iş uygulamalarını ilerletmek de dahil olmak üzere, yaşam kalitesini ve çevremizi iyileştiren müşteri odaklı yenilikler yoluyla büyümek için büyük fırsatlar sunuyoruz. Müşterilerin enerji kullanımını ve sera gazı emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olan ve bu nedenle iklim değişikliğinin etkilerini en aza indirmeye yardımcı olan ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda, kendi operasyonlarımızın enerji ayak izini azaltmak için çalışıyoruz.

Başarımız, çalışanlarımızın küresel anlamda bağlılığı ve özverisi sayesinde sağlanmaktadır. Gelişmekte olan pazarlarda ve hizmetlerdeki yenilikçilik ve operasyonel mükemmeliyet ile ilerici, çeşitlilik arzeden ve kapsayıcı bir kültüre odaklandıkça, müşterilerimiz için dünya çapında gerçek bir ilerleme sağlayan bir şirketiz.

İş yerimiz Dürüstlük, Saygı, Takım Çalışması, İnovasyon ve Cesaret değerlerini vurgular. Çalışanlarımızın büyümesine yardımcı olmak için, katılımlarını güçlendirmenin, yeteneklerini ve liderlik yeteneklerini geliştirmenin hayati önemi olduğuna inanıyoruz. Marka Vaatimiz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz, bizi bir organizasyon olarak birleştiren ve ortak bir amaç yaratan dildir: güvenli, konforlu ve verimli ortamlar yaratarak ve sürdürerek yaşam kalitesini yükseltme.