Yüksek Performanslı Binalar

Trane ile Tecrübe Edin

 

Yüksek performanslı bir bina, bir yapıdan fazlasıdır. Bir yatırımdır.

Trane’de yüksek performanslı binayı belirli kriterlere uygun bir binadan fazlası olarak tanımlıyoruz. Trane performans konusunda bütünsel bir yaklaşım talep ederken güvenli, sağlıklı, rahat ve verimli alanlar yaratmaktadır.

Trane, yüksek performanslı binaların kendi misyonunu gerçekleştirirken kullanıcılara daha fazla verim elde etmelerine yardımcı olduğunu bilir. Trane belirli bir sonuç sağlamak amacıyla oluşturulan, ölçülen ve sürekli olarak doğrulanan tasarım ve işletme standartlarına dayanır.

Söz konusu sonuçlar Trane ve müşteri arasındaki yakın işbirliğini temsil ederek finansal, işletimsel ve enerjiye dair analizleri özel hizmet teklifleri ve mevcut finansmanla birleştiren eşsiz bir yöntem kullanır. Bu yöntem, “tüm bina, tüm yaşam ömrü yaklaşımı”dır. İlk tasarım ve inşaatı kapsayan masraflar yalnızca binanın toplam yaşam ömrü masraflarının yalnızca yüzde %4-5’ini oluştururken işletim ve bakım maaliyetlerinin %85’e kadar ulaşabileceğinin farkındadır.*

En iyi şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiş binalar bile zamanla deforme olduğu için, Trane bina misyonu ve amacıyla yakın ilişkili, verimli bir hizmet stratejisinin tüm yüksek performanslı binalar için esas olduğuna inanmaktadır. Trane, her organizasyonun gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış hizmetler sunmaktadır. Trane, bina sistemlerinizin performansı aracılığıyla iş misyonunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olmak için ekipman kurulumunun ve performansının doğrulanmasından programlanmış rutin bakım ve enerji performansı çözümlerine uzanan bir hizmet anlaşması sağlar.

*Bina Bilimleri Ulusal Bilimler Enstitüsü (NIBS)