Zirvedeki Potansiyel

Enerji Verimliliğini Keşfedin

 

Trane özel enerji tasarruflu binalar ve maksimum yatırım getirisi yaratmak için bina sahipleri ve işletmecilerle ortak çalışır.

Daha fazla enerji tasarrufu sağlayan binalar, sahipleri, işletmecileri, içlerinde yaşayan ve çalışanlara kadar herkes için yarar sağlar. Dünya çapında bir binanın enerji tüketiminin gözlemlenmesi, kontrol edilmesi ve saklanması hızla evrilmekte ve daha karmaşık hale gelmektedir. Bina sahipleri ve işletmecileri bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu konusunda tereddüte düşebilirler.

Trane, karmaşıklığı basitleştirerek müşterilerine enerji yönetimi yolunda kılavuzluk eder. Minimum işletme masraflarıyla binaları için en iyi enerji tasarrufuna ulaşmaları konusunda onlarla işbirliği yapıyoruz.

Bunun anlamı binalarının misyonunun keşfedilmesi ve onlarla birlikte enerji inisiyatiflerinin tanımlanmasıdır. Daha sonra bu inisiyatifleri önem sıralarına göre müşterilerin stratejik ve finansal hedeflerine bağlıyoruz.

Daha sonra Trane, müşterilere geniş bir sistem ve hizmet aralığını birleştirerek bütün teknik çözümler sunar. Ve sonunda, enerji tasarruflu binalarının yaşam ömrü boyunca sonuçlarını izlemek ve misyonlarının elde edildiğinden emin olmak için eşsiz uzmanlığımızı ve tekliflerimizi kullanarak müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Old Colony Bölge Teknik Meslek Lisesi’ndeki Yükseltmeler Enerji Tüketimini Yüzde 50’den Daha Fazla Oranda Azaltıyor
Trane, Rochester, Massachusetts’teki Old Colony Bölge Teknik Meslek Lisesi’nde enerji tüketimini %50’den daha fazla azaltırken öğrenme ve öğretme ortamını geliştiren enerji tasarrufu odaklı altyapı geliştirmeleri gerçekleştirdi. Süregelen hizmet ve bakım programı tüm sistemlerin optimum seviyelerde çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır.

Sabiñanigo’daki Baxter Üretim Tesisi Enerji Kullanımını Önemli Ölçüde Azaltıyor ve Konforu Arttırıyor
Trane ve küresel, çok yönlü sağlık hizmetleri şirketi Baxter, Baxter’ın İspanyol üretim tesisinde enerji kullanımını yılda ortalama % 35 azaltması beklenen enerji tasarrufuna yönelik geliştirmeleri gerçekleştirdi. Enerji tasarruflu sitemler ve çözümler tesisin yıllık karbon salınımlarını yaklaşık 450,000 kilogram karbondioksit (CO2) azaltarak her yıl 2,260 ağaç dikilmesine eşdeğer bir durum elde edilmesine de yardımcı oldu.

Trane Öncü Güvenli Jilet Üreticisine Enerji Tasarrufu Lideri Ödülü Sundu
Gillette 
ve Trane, Łódź, Polonya’daki Gillette jilet üretim, ambalajlama ve depolama tesisinde enerji kullanımını önemli ölçüde azaltan ve buradaki hizmet zamanını ve güvenilirliği artıran enerji tasarrufuna yönelik altyapı geliştirmelerini tamamladı. Geliştirmeler ayrıca tesisteki çalışanlar için de daha güvenli, daha rahat ve daha verimli bir ortam sağlamaktadır.