Öğrenme Tecrübesi

Eğitim Kaynaklarını Keşfedin

 

Uzmanlarımız kapsamlı, gerçek dünya eğitimi vermektedir. Sonuçta Trane endüstriyi eğitiyor.

"Trane endüstriyi eğitiyor" derken, boş bir cümleyi ifade etmiyor; Yaptığımız ve kim olduğumuzun temelidir.

Reuben Trane, 1913 yılında yeni düşük basınçlı buhar ısıtma sistemini ilk kez devreye sokarken, sadece endüstride değişen bir ürün sunmanın yeterli olmadığını biliyordu. Ayrıca insanlara bu ürünü gerçek dünyada nasıl uygulayacağını öğretmek zorunda kaldı. 1925 yılında, başlangıçta Trane mühendisleri ve satış personeli için dahili eğitim olarak tasarlanan Trane Lisansüstü Eğitim Programı adı altında açtı.

Günümüzde Trane, en iyi üniversitelerden mühendislik mezunlarını, satış, mühendislik, HVAC sistemleri tasarım ve uygulama alanlarını kapsayan yoğun bir lisansüstü eğitim rejimini alıyor ve etik ve profesyonel standartlara vurgu yapıyor. Bugüne kadar 8.700'den fazla mezunuyla Trane Lisansüstü Eğitim Programı, sektöründe türünün en kapsamlı ve prestijli programı olarak tanınmaktadır.

Eğitim, Trane'in güvenli ve sürdürülebilir binalar yaratma taahhüdünün temeli olmaya devam etmektedir. 700'den fazla LEED Akredite Edilmiş Uzman kadrosuyla Trane, temel bina tasarımı ve inşasında endüstri çapında eğitim yoluyla çevre yönetimini ilerletiyor. Trane, ASHRAE standartlarında kurslar sunan ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) için onaylı bir eğitim sağlayıcısı, LEED modelleme, enerji tasarrufu stratejileri ve daha fazlası.

Trane endüstri standartlarını oluşturur, ardından endüstriyi buna göre eğitir - yalnızca teknisyenleri ve satış mühendislerini değil aynı zamanda bina sahipleri ve mühendisleri de içeren bir endüstri. Trane ürün serisi geliştikçe, halkımızın bilgi ve uzmanlığını müşterileri ile sağlıklı, konforlu ve üretken ortamlarda paylaşma yeteneği de vardır.