Tracer Ensemble

Řešení pro velké systémy

Spravujte několik budov online

Tracer Ensemble je webové integrační řešení, které správcům zařízení umožňuje online celkový pohled na všechny jejich budovy a systémy z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení v síti. Tracer Ensemble je zcela upravitelný nástroj se snadnou instalací na existující systém Trane nebo systém třetí strany a prostřednictvím webového tvůrce hlášení umožňuje uživatelům provádět každodenní operace, jako je plánování, správa alarmů, odstraňování problémů, aktualizace stavu a analýza dat.

To vše dokáže Tracer Ensemble: přední systém, který umožňuje obsluze většího počtu zařízení spravovat všechny budovy jako jeden podnik. Již žádné přebíhání z budovy do budovy. S nástrojem Tracer Ensemble máte všechno pohromadě, stačí se jen přihlásit.

Levný online přístup u menšího rozsahu

Sada Tracer Ensemble Express využívá existující software Tracer Ensemble a „váže“ jej s bezplatnou verzí databázového softwaru Microsoft SQL Express na kvalifikovaném serveru Dell nebo pracovní stanici Windows.

Sada Tracer Ensemble Express je streamované, levné, webové řešení určené pro menší zákazníky, kteří mají nové nebo existující systémy Tracer SC nebo řešení 3. stran a kteří chtějí mít webový systém automatizace budov. 

Vyhledat další produkty: Litweb

Formulář s žádostí o kontakt