Vlastní grafika Tracer™

Vizualizujte svůj systém automatizace budovy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém automatizace Tracer používá grafické symboly jako prostředek pro zobrazování a navigaci systémem, která v podstatě simuluje procházení budovou.  

Grafické symboly Tracer™ jsou vytvářeny podnikovým studiem Trane pro digitální produkci. Tento tým expertů na digitální navrhování poskytuje špičkové vizuální prvky, které vytvářejí přitažlivý a intuitivní uživatelský zážitek pro Tracer™ ES a SC. Zákazníci se mohou spolehnout na to, že díky odborným zkušenostem a účinnosti pracovního postupu společnost Trane dodává konzistentní balíček grafických symbolů, úkol od úkolu a fáze od fáze. V systémech automatizace Tracer je zahrnuta knihovna s více než 150 standardními grafickými symboly, které představují veškeré zařízení a aplikace společnosti Trane. Standardní 3D grafické symboly poskytují efektivní vizuální reprezentaci zařízení spolu s relevantními obecnými informacemi o budově, které operátorům budovy pomáhají provozovat svá zařízení s nejvyšší účinností.  

Důležitým způsobem správy majetku jsou pro provozovatele budovy také vlastní grafické symboly. Společnost Trane založila tým specialistů pro tvorbu grafických symbolů, aby se zajistilo, že vlastní grafické symboly jsou vytvořeny se stejnou filozofií a kvalitou jako všechna standardní zobrazení. Zavádějí vizuální prvky z vaší budovy, jako jsou půdorysy podlaží a vnější pohledy, z CAD výkresů, které lze kombinovat s jakýmikoli standardními grafickými symboly založenými na jedinečných zákazníkových a lokálních potřebách. Vlastní grafické symboly také mohou zahrnovat digitální fotografie a animované snímky, které přetvářejí rozhraní na efektivní a snadno použitelné ovládací panely.

Tým musí uvažovat nekonvenčně a na tvorbě unikátních sad s grafickými symboly může spolupracovat přímo se zákazníkem. Kontaktuje ještě dnes zástupce společnosti Trane.

Formulář s žádostí o kontakt