Umowy serwisowe Trane

Obniż koszty eksploatacji i przedłuż trwałość swoich urządzeń dzięki usłudze planowanej konserwacji Trane.

Twój budynek i instalacje HVAC muszą działać niezawodnie i nie ma tu miejsca na przestoje. Możesz natomiast kontrolować koszty. Zarządzanie obiektem jest o wiele łatwiejsze, gdy możesz zwiększać efektywność systemu i ograniczać przestoje.

Zamiast reagować na pilne potrzeby serwisowe i wykonywać naprawy interwencyjne, możesz swój czas i wysiłki, nie mówiąc już o budżecie, spożytkować na bardziej opłacalne czynności.

Kluczem do sukcesu jest konserwacja predykcyjna. Planując z wyprzedzeniem i prowadząc regularną konserwację, możesz zaoszczędzić bardzo wiele i praktycznie wyeliminować nieplanowane przestoje.

Badania wykazały, że dzięki regularnej konserwacji zapobiegawczej nie tylko wydłużasz trwałość i zyskujesz większą wydajność urządzeń, lecz możesz również zaoszczędzić od 12 do 18% środków więcej niż w wariancie z wykonywaniem napraw interwencyjnych.

Ponieważ wszystkie nasze prace konserwacyjne wykonywane są zgodnie z harmonogramem, umowy konserwacji planowej, obsługiwane przez naszych serwisantów, stanowią tańszą alternatywę dla doraźnych interwencji serwisowych, za które płacisz obecnie.

Przejmij kontrolę nad konserwacją instalacji w budynku, skontaktuj się z lokalnym biurem handlowym Trane już dziś. Wspólnie dostosujemy umowę serwisową odpowiednią do Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy