Oryginalne części i usługi naprawcze

Wszystkie części i doświadczenie producenta dostępne od ręki

Firma Trane jest światowym liderem w dziedzinie usług naprawy, wymiany i konserwacji urządzeń HVAC wszystkich marek. Korzystając z usług Trane, możesz mieć pewność, że otrzymasz niezawodne usługi wykonane przez dobrze wyszkolonych specjalistów.

Trane posiada olbrzymi zapas części obejmujący 6500 pozycji, od precyzyjnych oryginalnych elementów Trane do części innych producentów, dzięki czemu może szybko reagować na potrzeby klientów. Oznacza to możliwość doboru odpowiedniej części przy wsparciu doradztwa producenta. Firma Trane oferuje konkurencyjne ceny kompresorów, układów sterowania, części elektrycznych, akcesoriów do systemów HVAC, środków chemicznych, narzędzi i sprzętu testującego. Sprawnie działający specjaliści logistyki i serwisanci Trane zapewniają również usługi fachowej wymiany części i naprawy.

Świadczymy usługi naprawy urządzeń HVAC na podstawie własnych procedur stworzonych na bazie doświadczenia Trane jako czołowego na świecie producenta urządzeń chłodniczych. Możesz mieć pewność, że każda usługa naprawy zostanie wykonana przez serwisantów Trane szybko i prawidłowo za pierwszym razem, dzięki czemu zyskujesz większą niezawodność i mniejsze ryzyko przestojów w przyszłości.  

Jeżeli borykasz się z problemem częstych napraw, zalecamy rozważenie zawarcia umowy serwisowej lub kontakt ze swoim lokalnym biurem handlowym, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych usługach Trane.

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Formularz kontaktowy