Dlaczego Trane

W Trane szanujemy wyjątkowość naszych klientów i ich potrzeb. Naszym celem jest spełniać ich nawet największe oczekiwania, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z sytuacją awaryjną, planowanym zapotrzebowaniem, czy przygotowaniem planu utrzymania działalności.

Rozszerzona sieć usług wynajmu
Dzięki rozbudowanej sieci usług z doświadczonymi specjalistami na terenie całej Europy punkt wynajmu urządzeń Trane jest zawsze w pobliżu.

Szybko
Ponieważ czas instalacji urządzenia może być bardzo ważny dla Twojej działalności, we wszystkich urządzeniach wynajmowanych zainstalowano usprawnienia, które skracają czas instalacji.

Bezpiecznie i niezawodnie
Czas naprawy systemu jest dla Twojej firmy niezmiernie istotny, jednak równie ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność dostarczonego systemu. Możesz mieć pewność, że nowoczesne urządzenia Trane na wynajem będą spełniać te same normy jakościowe, co wszystkie produkty Trane.

Nowoczesna flota urządzeń
Duża flota nowych i utrzymanych w dobrym stanie urządzeń, które spełnią wszystkie tymczasowe wymagania.

Kompleksowe rozwiązania
Rozwiązania firmy Trane oparte są na dokładnej analizie wymagań każdej instalacji. Nasze usługi wynajmu obejmują dostawę urządzeń, ich konfigurację, nadzór i demontaż, realizowane przez nasze zespoły inżynierów i techników chłodnictwa.

Ekonomicznie
Niezależnie od zastosowania firma Trane może zapewnić ekonomiczne rozwiązanie chłodzenia dla Twojej firmy do momentu naprawy lub wymiany Twojego systemu.

 

 

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

 

+48 660 466 100

 

Formularz szybkiej oferty