Przykłady zastosowań w branży noclegowej

 

Udany początek sezonu turystycznego

Na tydzień przed rozpoczęciem wiosennego okresu wakacji ekskluzywny kompleks hotelowy w Hiszpanii skontaktował się z Trane, by zamówić naprawę dwóch zepsutych agregatów chłodniczych. Zbliżał się Wielki Tydzień, a prognozy pogody przewidywały temperatury powyżej 25°C. Oba te czynniki powodowały, że oczekiwano bardzo wysokiego obłożenia hotelu. Potrzebna była szybka reakcja.

Rozwiązanie

  • 2 nowe agregaty chłodnicze CGAM 070
  • Lokalny zespół obsługi Trane zaproponował kierownikowi utrzymania ruchu hotelu wynajem dwóch nowych agregatów chłodniczych CGAM-070 na czas naprawy uszkodzonych urządzeń przez Trane. Klient był bardzo zadowolony z tej propozycji. Oferty i zamówienie zostały obsłużone w ciągu kilku godzin w piątek. W poniedziałek agregaty chłodnicze zostały dostarczone na miejsce, a José Antonio Muñoz, inżynier serwisu z regionu Murcji, szybko je zainstalował i uruchomił. We wtorek oba agregaty chłodziły hotel.

    „Cały zespół pracował, aby szybko dostarczyć klientowi najlepsze rozwiązanie” – powiedział Angel Martínez, inżynier obsługi sprzedaży z regionu Levante. „Klient jest bardzo zadowolony z poziomu usług Trane. Teraz prosi nas o modernizację instalacji hydraulicznej w swoim obiekcie przy użyciu gotowego rozwiązania Trane”.

 

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

 

+48 660 466 100