Przykłady zastosowań – centra danych

 

Szybki wynajem uratował dane

Czołowy duński dostawca usług telekomunikacyjnych i IT na terenie Holandii potrzebował natychmiastowego wsparcia w zabezpieczeniu kluczowego centrum danych. Niemożliwy do usunięcia wyciek wody zagrażał firmowej instalacji HVAC.

Rozwiązanie

  • Wynajem 4 nowych agregatów chłodniczych RTAD 180
  • System Chiller Plant Control

Po awaryjnej naprawie wycieku wody klient zamówił niezawodny tymczasowy agregat chłodniczy, aby zapewnić chłodzenie swoich obiektów. Nasze rozwiązanie idealnie odpowiadało potrzebom klienta i wymogom związanym z czasem pracy instalacji chłodniczej. Firma Trane dostarczyła rozwiązanie systemowe obejmujące agregaty chłodnicze i urządzenia sterujące, zgodnie z wymogami projektu. Urządzenia sterujące zostały zintegrowane z BMS i komunikatorem SMS.

„Firma Trane w ciągu tygodnia dostarczyła rozwiązanie optymalne pod względem terminu, niezawodności, poziomu hałasu i sterowania” — powiedział Erik van Oossanen, dyrektor krajowy Trane w Holandii i Skandynawii. „Marcel Spelt, inżynier sprzedaży Trane, i pozostali członkowie naszego zespołu ściśle współpracowali z klientem i podwykonawcą, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania użytkownika końcowego. Nasze wcześniejsze usługi dla tego klienta i sprawdzona niezawodność również odegrały ważną rolę w wyborze Trane”.

 

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

 

+48 660 466 100