Wynajem – przykłady zastosowań

Lodowiska

Operator odkrytego lodowiska zwrócił się do firmy Trane o pomoc w zapewnieniu dobrej jakości tafli lodowej w rozsądnej cenie. Rozwiązanie Trane polegało na instalacji 16 agregatów na wynajem, sterowanych za pomocą zdalnego układu kontroli i sterowania. Rejestrując bieżące dane, operator mógł optymalizować działanie systemu, utrzymując koszty na najniższym poziomie.

Czytaj więcej

 

Noclegi

Po awarii dwóch agregatów wody lodowej ekskluzywny hotel miał poważny problem w obliczu upałów i zbliżającego się weekendu. Zespół Trane znalazł idealne rozwiązanie, oferując dwa agregaty na wynajem. Zostały szybko włączone w obieg, aby zapewnić gościom komfortowe warunki na czas naprawy i modernizacji uszkodzonych urządzeń.

Czytaj więcej

 

Opieka zdrowotna

Duży szpital w Amsterdamie zwrócił się do Trane o pomoc z powodu problemów z wydajnością chłodzenia w salach operacyjnych. Zespól Trane Netherlands przygotował rozwiązanie, dostarczając agregat na miejsce w ciągu trzech godzin.  

Czytaj więcej

 

Przemysł opakowaniowy

Podczas upalnego lata światowy lider w branży opakowań potrzebował dodatkowej mocy chłodzenia, aby utrzymywać wrażliwe produkty w idealnym stanie. Działając szybko, aby zapewnić ciągłość produkcji, firma Trane dostarczyła wysokowydajne rozwiązanie z agregatem chłodniczym na wynajem.  

Czytaj więcej

 

Centrum danych

Czołowy holenderski dostawca usług telekomunikacyjnych i IT potrzebował rozwiązania problemu wycieku wody z wieży chłodniczej, aby zabezpieczyć centrum danych. Firma Trane dostarczyła rozwiązanie z agregatami chłodniczymi i układami sterowania zgodnie z potrzebami projektu, zapewniając nieprzerwaną pracę centrum danych, z zachowaniem niezawodności, sprawności i jakości sterowania.

Czytaj więcej