Wynajem w przemyśle tworzyw sztucznych

Chłodzenie i odprowadzanie ciepła

Chłodzenie i odprowadzanie ciepła to niezwykle ważne procesy w produkcji tworzyw sztucznych. Chłodzenia wymagają maszyny produkcyjne oraz skrócenie czasu cyklu. Chłodzenia wymaga utwardzanie roztopionych materiałów termoplastycznych (polipropylen, nylon i PET).

Z drugiej strony z materiału i maszyn produkcyjnych należy odprowadzić duże ilości ciepła, na przykład z wody chłodzącej używanej do utwardzania tworzywa formowanego na gorąco.

Wszelkie zakłócenia procesu chłodzenia mogą mieć znaczny wpływ na jego niezawodność i wydajność, co przełoży się na straty w produkcji oraz niską jakość produktu.

Doświadczenie Trane Rental w przemyśle tworzyw sztucznych

Usługi wynajmu Trane to doświadczenie i gotowe urządzenia, które wyeliminują zagrożenia dla procesu produkcyjnego tworzyw sztucznych w sytuacjach awaryjnych, podczas planowanych przestojów lub szczytów produkcyjnych.

  • Firma Trane oferuje niezawodne i ekonomiczne rozwiązania wynajmu, które zapewniają producentom tworzyw sztucznych różnorodne poziomy złożoności mające na celu utrzymanie żądanej wydajności systemów HVAC.
  • Inżynierowie firmy Trane będą pracować z zespołem operacyjnym klienta w celu przeprowadzenia dogłębnej analizy jego wymagań.
  • Dostawy i montaż wynajmowanych agregatów przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, tak aby bezproblemowo dopasować się do działań klienta.

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

+48 660 466 100

 

Formularz szybkiej oferty