Wynajem w przemyśle farmaceutycznym

Rygorystyczna kontrola temperatury i wilgotności

W przemyśle farmaceutycznym sterowanie procesami odgrywa kluczową rolę ze względu na zachowanie zgodności receptur, ich badania oraz samego produktu końcowego. Aby zapewnić najwyższą jakość produktów, wymagane jest spełnienie wymagań wyjątkowo rygorystycznych norm. Jednym z warunków zapewnienia precyzyjnej kontroli jakości jest precyzyjne kontrolowanie temperatury i wilgotności powietrza na każdym etapie produkcji, od chłodzenia maści przed walcowaniem i pakowaniem do chłodzenia wody używanej w procesie mokrej granulacji przy formowaniu tabletek.

Wyroby farmaceutyczne, takie jak szczepionki, zestawy diagnostyczne, pojemniki sterylne i leki, wymagają przechowywania w ustalonej temperaturze i wilgotności, aby zachować swoje właściwości i spełnić wymagania przepisów. Dlatego też wszelkie usterki lub niedociągnięcia systemu HVAC są po prostu niedopuszczalne, ponieważ wpływają na jakość produktu.

Doświadczenie Trane Rental w przemyśle farmaceutycznym

Usługi wynajmu Trane to doświadczenie i gotowe urządzenia, które wyeliminują zagrożenia dla procesu produkcyjnego w sytuacjach awaryjnych, podczas planowanych przestojów i szczytów produkcyjnych.

  • Firma Trane oferuje niezawodne i ekonomiczne rozwiązania wynajmu, które zapewniają firmom farmaceutycznym różnorodne poziomy złożoności mające na celu utrzymanie żądanej wydajności systemów HVAC.
  • Inżynierowie firmy Trane będą pracować z zespołem operacyjnym klienta w celu przeprowadzenia dogłębnej analizy jego wymagań.
  • Dostawy i montaż wynajmowanych agregatów przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, tak aby bezproblemowo dopasować się do działań klienta.

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

+48 660 466 100

 

Formularz szybkiej oferty