Wynajem dla branży spożywczej

Zrozumienie potrzeb klienta

Łańcuch chłodniczy, obejmujący szereg ogniw – od producentów do konsumentów poprzez przetwarzanie, wytwarzanie, pakowanie, przechowywanie oraz dystrybucję – jest kluczem do zapewnienia jakości, bezpieczeństwa oraz zysków w zakresie żywności i napojów.

W branży produktów spożywczych i napojów kluczowe znacznie ma połączenie agregatów wody lodowej, pomp, rozprowadzenia powietrza oraz kontroli temperatury i wilgotności powietrza. Każda przerwa w procesie chłodzenia powoduje straty produkcyjne.

Doświadczenie Trane w wynajmie dla przemysłu spożywczego

Kiedy zachodzi potrzeba planowanego wyłączenia, wystąpią sytuacje awaryjne lub potrzebne jest zaspokojenie szczytowego zapotrzebowania procesu, z pomocą przychodzą ukierunkowane na specyfikę branży usługi wynajmu Trane. Od prostego magazynu po skomplikowane procesy przetwórstwa spożywczego – Trane oferuje wynajem zintegrowanych rozwiązań ogrzewania i chłodzenia, spełniających wymagania budynku.

Niespotykane obciążenia chłodnicze występujące przy ekstremalnych warunkach wymagają wysokowydajnych agregatów chłodniczych pracujących przy pełnym lub połowicznym obciążeniu. Zastosowanie roztworów glikolu i solanki zapewnia ścisłą kontrolę warunków panujących w pomieszczeniu oraz pełne wykorzystanie wydajności wężownicy chłodzącej.

  • Firma Trane oferuje niezawodne i ekonomiczne rozwiązania wynajmu, które zapewniają różne poziomy złożoności, mające na celu utrzymanie żądanej wydajności systemów HVAC.
  • Inżynierowie firmy Trane będą pracować z zespołem operacyjnym klienta w celu przeprowadzenia dogłębnej analizy jego wymagań.
  • Dostawy i montaż wynajmowanych agregatów przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, tak aby bezproblemowo dopasować się do działań klienta.

 

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

+48 660 466 100

 

Formularz szybkiej oferty