Usługi wynajmu dla centrów danych

Zarządzanie chłodzeniem w centrach danych

Niezawodna strategia w zarządzaniu chłodzeniem jest nieodzowna, aby spełnić nieprzewidziane potrzeby stale rozwijających się centrów danych. Gęstość serwerów w istniejących i nowo budowanych centrach danych rośnie wraz ze wzrostem oczekiwań. Niedostateczna moc chłodnicza może być przyczyną kosztownych przerw w pracy, a także może wpływać niekorzystnie na jakość i wydajność serwerów.

Właściciele centrów danych oraz ich operatorzy muszą stworzyć plany strategii działania w sytuacjach kryzysowych, dzięki czemu nie będzie dochodzić do postojów. Szybkie i niezawodne rozwiązania tymczasowego układu chłodzenia to właściwy wybór. Dzięki wykorzystaniu usługi wynajmu Trane Rental Serwis możesz zmniejszyć ryzyko występowania sytuacji awaryjnych i planowanych przestojów.

Kompleksowe oraz dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania wynajmu agregatów chłodniczych

Każde centrum danych jest wyjątkowe, podobnie jak występujące w nich potrzeby chłodzenia. Nasze kompleksowe tymczasowe rozwiązania chłodzenia uwzględniają wybór, instalację, przeglądy oraz rozruch właściwego sprzętu mającego za zadanie wspomagać realizację potrzeb biznesowych klienta oraz osiąganie celów operacyjnych, między innymi:

  • Dostosowanie do stale zmieniających się wymagań
  • Minimalizacja przerw w działaniu w razie usterek
  • Kontrolowanie kosztów eksploatacji i obsługi.

Urządzenia firmy Trane są starannie dobierane w celu spełnienia indywidualnych wymagań klientów. Dostawy i montaż wynajmowanych agregatów przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem, tak aby bezproblemowo dopasować się do działań klienta.

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Zadzwoń, aby wynająć agregat już dziś

+48 660 466 100

 

Formularz szybkiej oferty