Noclegi

Twój partner w zadowoleniu gości

Wysokiej sprawności rozwiązania Trane dla hoteli

Energia stanowi drugi co do wielkości koszt w branży noclegowej, przy czym od 50 do 80% tych kosztów dotyczy eksploatacji systemów HVAC. Hotelarze i inni zarządcy obiektów noclegowych muszą wyważyć pomiędzy zużyciem energii a zapewnieniem odpowiedniego poziomu komfortu dla gości, nie tylko pod względem temperatury, ale również jakości powietrza i poziom hałasu. Systemy te muszą wreszcie spełniać często bardzo różne wymagania w różnych częściach obiektu, od stref przygotowania posiłków po sale konferencyjne i baseny.

Inteligentna konstrukcja systemu pozwoli rozwiązać wszystkie te problemy. Rozwiązania Trane działające po stronie wody i powietrza pozyskują w jednym miejscu energię, która w przeciwnym razie zostałaby utracona, by wykorzystać ją gdzie indziej, umożliwiając wykorzystanie różnych warunków panujących w obiekcie na rzecz zwiększenia efektywności energetycznej, a wszystko to bez obniżenia poziom komfortu.

Tam, gdzie priorytetem jest niezawodność, eksperci Trane zapewniają również szczegółowe rozwiązania awaryjne, obejmujące między innymi dodatkowe systemy HVAC, urządzenia zapasowe i awaryjne generatory energii.

*Inteligentna Energia – Europa

Budowanie Twojej marki

Oferta dla branży noclegowej Trane obejmuje pełną gamę elastycznych rozwiązań. Nasza technologia pomaga zarządom obiektów, sieciom hoteli, franczyzobiorcom i właścicielom nieruchomości zapewniać poziom komfortu dostosowany do indywidualnych potrzeb, optymalizować jakość powietrza i zmniejszać koszty eksploatacji, zyskując jednocześnie pozytywny odbiór wśród gości.

Zadowolenie gości

Rozwiązania Trane pozwalają dostosować obiekt do potrzeb gości. Nasze zaawansowane technologie zapewniają spersonalizowaną obsługę na każdym etapie, od ciszy i komfortu w hotelowym pokoju do generujących gwałtowne zmiany obciążenia miejsc organizacji imprez.

Obsługa nieruchomości

Trane oferuje usprawnienia systemu od optymalizacji instalacji agregatów wody lodowej do najnowocześniejszych rozwiązań automatyki budynków. Te zaawansowane technologie mogą być pomocne w optymalizacji poziomu komfortu gości, minimalizując jednocześnie koszty energii i oddziaływanie na środowisko.

W przypadku planowanych wyłączeń, sytuacji awaryjnych lub sezonowych gwałtownych wzrostów temperatury usługi wynajmu Trane oferują doświadczenie i urządzenia, aby zminimalizować ryzyko dyskomfortu dla gości i obsługi.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby omówić korzyści, jakie możesz uzyskać teraz i w przyszłości dzięki rozwiązaniom Trane dla branży noclegowej.

Zobacz film dotyczący agregatów wielorurowych Trane dla branży noclegowej

Formularz kontaktowy