Opieka zdrowotna

Optymalizacja środowiska leczniczego

Dzięki Trane możesz poprawić środowisko fizyczne swojej placówki opieki zdrowotnej oraz poprawić jej sytuację finansową i skuteczność leczenia. Nasze podejście nastawione jest na korzyści dla pacjentów, zadowolenie personelu i rentowność.

Większe korzyści dla pacjentów

Technologia Trane poprawia jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń, co stwarza lepsze warunki do leczenia pacjentów i poprawia ogólną wydajność placówki.

Firma Trane pomogła tysiącom placówek opieki zdrowotnej w optymalizacji warunków leczenia, zwiększając komfort klientów, zadowolenie obsługi oraz poprawiając wydajność i sytuację finansową poprzez przyjazną dla środowiska poprawę jakości powietrza wewnętrznego (IAQ), kontroli wilgotności powietrza, poziomu hałasu i efektywności energetycznej.

Firma Trane zajmuje się projektowaniem, budowaniem, instalacją i konserwacją systemów HVAC, by spełnić określone potrzeby we wszystkich obiektach opieki zdrowotnej. Nasze kompleksowe podejście oparte na rozwiązaniach zapewnia dostawę odpowiednich instalacji, układów sterowania i konserwacji wspierających wydajność.  

Wyższa rentowność

Rozwiązania HVAC firmy Trane projektowane są z myślą o sprawności i korzystnej cenie, od zainstalowania lub modernizacji przez cały okres eksploatacji urządzeń w danej placówce. Każde urządzenie Trane projektowane jest z myślą o łatwej instalacji.

Wysokiej sprawności urządzenia o legendarnej niezawodności Trane zapewniają uzyskiwanie oszczędności przez długi czas po instalacji. Procesy projektowania i produkcji Trane zapewniają, że każde urządzenie cechuje wysoka sprawność i niezawodność, ograniczając potrzebę konserwacji przez cały okres eksploatacji.  

Większe zadowolenie pracowników

Niewątpliwą korzyścią dla pracowników jest stworzenie środowiska, w którym będą się czuć komfortowo. Urządzenia Trane projektowane są z myślą o poprawie kontroli temperatury i zgodności, obniżaniu poziom hałasu i zwiększeniu IQA w placówce, co przekłada się na większe zadowolenie, wydajność i mniejszą rotację personelu.

Duża niezawodność i niewymagająca konserwacja

Niezawodność Trane jest nieodłączną cechą każdego systemu, co obniża wymogi i koszty utrzymania, zapewnia maksymalną dostępność systemu i wyższy komfort użytkowników. Kiedy jednak urządzenie będzie wymagać przeprowadzenia konserwacji lub serwisu, przemyślana konstrukcja zapewnia szybsze i łatwiejsze wykonanie tych czynności.  

Na rynku istnieje wiele rozwiązań HVAC, lecz żadne z nich nie ma porównania do Trane. Dzięki ponad 100 lat doświadczenia oraz współpracy z placówkami opieki zdrowotnej Trane oferuje zaawansowane rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby przy zachowaniu legendarnej niezawodności Trane. Ponadto wyjątkowe całościowe podejście oraz sterowniki Trane dostępne we wszystkich produktach firmy pomagają w uzyskaniu maksymalnej sprawności i wydajności.

Panel sterowania krytycznymi systemami w opiece zdrowotnej. Panel sterowania krytycznymi systemami w opiece zdrowotnej Trane ułatwia monitorowanie warunków pracy instalacji HVAC. Ten dostosowywany interfejs graficzny wykorzystuje technologię Tracer SC™, aby zapewnić widoczność i kontrolę nad jakością powietrza w pomieszczeniu (IAQ).

Tam, gdzie planowane są przestoje lub występują sytuacje awaryjne, usługi wynajmu Trane zapewniają wiedzę specjalistyczną i sprzęt pozwalający znacznie ograniczyć ryzyko dla pacjentów i personelu. Firma Trane oferuje niezawodne i ekonomiczne rozwiązania wynajmu, które zapewniają placówkom służby zdrowia różnorodne poziomy złożoności mające na celu utrzymanie żądanej wydajności systemów HVAC. 

Usługi rozruchu pomagają zapewnić, że nowo zainstalowane systemy będą działać z optymalną wydajnością.
 

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Zobacz film dotyczący agregatów wielorurowych Trane dla opieki zdrowotnej

Formularz kontaktowy