Tracer CH530

Sterownik Tracer™ CH530 bazuje na technologii opracowanej przez firmę Trane, przeznaczonej do dużych agregatów chłodniczych, i jest obsługiwany z laptopa, za pomocą specjalnego narzędzia TechView. TechView jest aplikacją firmy Trane opracowaną w celu zminimalizowania przerw w pracy agregatu oraz pomocy technikom.

Tracer CH530 jest sterownikiem z funkcją przewidywania, który przewiduje i kompensuje zmiany obciążenia. Tracer CH530 przez cały czasy otrzymuje informacje na temat parametrów podstawowych danych, temperatur oraz napięć elektrycznych. Co pięć sekund algorytm wielozadaniowy porównuje każdy parametr do jego zaprogramowanego limitu. Funkcje Adaptive Control™ zarządzają całym działaniem systemu, utrzymując jego szczytową wydajność. W momencie, gdy układ zasilania wykrywa sytuację, która może wyzwolić tryb wyłączenia ochronnego, koncentruje się na przywróceniu kontroli nad parametrem krytycznym.

Ważne: Firma Trane zaleca, aby czynności serwisowe sterownika Tracer CH530 były wykonywane przez odpowiednio przeszkolonego serwisanta Trane. W sprawach dotyczących serwisu sterownika Tracer CH530 należy kontaktować się z lokalnym biurem handlowym Trane.

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Formularz kontaktowy