Sterownik Tracer™ SC

Rozwiązanie dla małych i średnich budynków

Tracer® SC jest systemem automatyki budynku (BAS) z interfejsem opartym na stronach internetowych, który upraszcza zarządzanie obiektem bez reorganizacji całego systemu. Dodanie Tracer SC do układu zapewnia elastyczne, oszczędne rozwiązanie do programowania i utrzymania temperatury w obiekcie. Może obejmować również oświetlenie i zużycie energii.

Dostęp do sterownika Tracer SC z dowolnego komputera osobistego, tabletu lub innego urządzenia eliminuje konieczność podłączania dodatkowego komputera lub monitora. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie działaniem systemu w dowolnym czasie z dowolnego miejsca. Sterownik Tracer SC ogranicza czynności związane z planowaniem, tworzeniem raportów i programowaniem aplikacji do obsługi zadań typu „wskaż i kliknij”. Intuicyjne narzędzia online zwiększają efektywność, komfort użytkowników i obniżają koszty energii, w rezultacie dając lepszy wynik.

Architektura systemu Tracer™ SC doskonale wpisuje się we współczesne wymagania systemów zarządzania małymi i średnimi budynkami: Zawiera ona najnowsze technologie internetowe umożliwiające użytkownikowi nawigację po elementach systemu z dowolnego miejsca. Licencje Tracer™ SC są przyznawane na określoną liczbę urządzeń w systemie, przy czym praktycznie nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące liczby użytkowników uzyskujących w danym momencie dostęp do stron internetowych. Daje to menadżerom zasobów pełną swobodę w definiowaniu profili dostępowych różnych członków zespołów i nie ma znaczenia, ile osób korzysta z systemu. Zawiera wszystkie opracowane przez Trane aplikacje (sterowanie agregatem wody lodowej, instalacje o zmiennym przepływie powierza, automatyczna wentylacja, sterowanie IAQ, harmonogramy itp.).

Aplikacja mobilna jest dostępna do pobrania w sklepie Apple App Store i Google Play:

Apple App Store: Trane Tracer® BAS Operator Suite

Google Play: Trane Tracer® BAS Operator Suite

Aplikacja mobilna Trane Tracer® BAS Operator Suite zawiera wszystko, czego potrzeba, aby kontrolować system HVAC w budynku, jego działanie i szybko reagować na sygnały pośrednie/bezpośrednie oraz zwiększyć efektywność pracy. Budynek w zasięgu ręki.

Aplikacja mobilna Trane Tracer® BAS Operator Suite umożliwia administratorom budynków wyposażonych w sterowanie Tracer® SC kontrolowanie obiektu z dowolnego miejsca. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownik ma pod ręką funkcje monitorowania urządzeń, możliwość zmiany nastaw, kontrolowania przestrzeni i zarządzanie alarmami. Daje mu to elastyczność w zakresie kontroli i użytkownik nie musi się już martwić o budynek, gdy nie jest przy swoim biurku.

Tracer® BAS Operator Suite współpracuje ze sterownikiem automatyki budynku Trane: Tracer SC wersja 3.6 i wyższa. Narzędzie BAS Suite jest w pełni zintegrowane z Tracer® SC – wystarczy się zalogować, aby obserwować budynek! BAS Suite współpracuje z urządzeniami iPhone®, iPod touch® i iPad® i z systemem Android™.

Trane BAS Operator Suite umożliwia:

Zarządzanie alarmami

  • Podgląd alarmów aktywnych i historii alarmów w systemie, ich wagi i przyczyn.
  • Potwierdzanie nowych alarmów i dodawanie komentarzy dla innych użytkowników.
  • Prowadzenie uporządkowanego rejestru alarmów z funkcją usuwania.

Podgląd statusu

  • Kontrolowanie przestrzeni, urządzeń i całych instalacji.
  • Wbudowane funkcje grafiki do łatwego i szybkiego odczytu statusu wraz z animacjami.

Podejmowanie działań

  • Reagowanie na sygnały pośrednie/bezpośrednie poprzez regulację wartości zadanych, pomijanie i tryb obecności sprzętu.

Aby uzyskać dodatkowe informacje lub pomoc, prosimy o kontakt z lokalnym biurem handlowym.

iPad, iPhone oraz iPod touch są znakami towarowymi Apple Inc., z siedzibą w USA i w innych krajach. App Store jest nazwą usługi Apple Inc. Android jest znakiem towarowym Google Inc.

Formularz kontaktowy