Tracer Ensemble

Rozwiązanie dla dużych systemów

Zarządzanie wieloma obiektami online

Tracer Ensemble to oparte na stronie internetowej rozwiązanie integrujące, które zapewnia operatorom całościowy podgląd wszystkich budynków i instalacji z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego w sieci. Rozwiązanie Tracer Ensemble daje się całkowicie spersonalizować, jest proste w instalacji w działających w budynku systemach Trane lub innych producentów i umożliwia użytkownikom wykonywanie codziennych operacji, takich jak planowanie, obsługa alarmów, rozwiązywanie problemów, aktualizacje statusu i analizy danych z wykorzystaniem wbudowanego webowego narzędzia do tworzenia raportów.

Na tym właśnie polega siła Tracer Ensemble: system interfejsu, który umożliwia operatorom wielu obiektów zarządzanie budynkami jako jednym przedsiębiorstwem. Koniec z bieganiem od budynku do budynku. Dzięki Tracer Ensemble wszystko jest w jednym miejscu i wystarczy się tylko zalogować.

Ekonomiczny dostęp online na mniejszą skalę

Pakiet Tracer Ensemble Express wykorzystuje istniejące oprogramowanie Tracer Ensemble i tworzy pakiet z darmową wersją programu do obsługi baz danych Microsoft SQL Express na kwalifikowanym serwerze Dell lub stacji roboczej Windows.

Pakiet Tracer Ensemble Express jest uproszczonym ekonomicznym rozwiązaniem internetowym przeznaczonym dla mniejszych klientów, którzy posiadają nowe lub istniejące systemy Tracer SC, a także rozwiązania innych producentów, którzy chcieliby stworzyć webowy system automatyki budynku. 

Wyszukaj dodatkowe materiały dotyczące produktów: Litweb

Formularz kontaktowy