Grafika własna Tracer™

Wizualizacja systemu automatyki budynku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Układ automatyki Tracer używa grafiki jako sposobu podglądu i nawigacji w systemie, co przypomina poruszanie się po budynku.  

Elementy graficzne Tracer™ tworzone są we własnym studiu produkcji cyfrowej firmy Trane. Zespół projektantów grafiki komputerowej zapewnia przygotowanie wysokiej jakości elementów wizualnych, które umożliwiają intuicyjną obsługę sterownika Tracer™ ES i SC. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży i wydajności procesów roboczych firma Trane zapewnia zgodność elementów graficznych pomiędzy poszczególnymi projektami i na kolejnych etapach. Systemy automatyki Tracer dysponują biblioteką 150 standardowych grafik, przedstawiających wszystkie urządzenia i zastosowania Trane. Standardowe elementy grafiki 3D zapewniają tworzenie wydajnych wizualizacji urządzeń wraz ze wszystkimi odpowiednimi informacjami dotyczącymi budynku, pomagając administratorowi budynku w efektywnym zarządzaniu obiektem.  

Głównym elementem niezbędnym do zarządzania nieruchomością są również własne elementy graficzne. Firma Trane posiada specjalny zespół projektantów grafiki, który zapewnia wykonanie własnych elementów graficznych użytkownika zgodnie z filozofią i w takiej samej jakości jak w przypadku elementów standardowych. Istnieje możliwość umieszczenia elementów wizualnych budynku użytkownika, takich jak rzuty kondygnacji lub widoki zewnętrzne z rysunków CAD, które można połączyć z dowolnymi grafikami standardowymi, stosownie do indywidualnych potrzeb klienta i obiektu. Własne elementy graficzne mogą zawierać również fotografie cyfrowe i animowane obrazy, które zmienią interfejs w wydajny i prosty w obsłudze pulpit sterowniczy.

Zespół cechuje kreatywne podejście oraz otwartość na współpracę z klientem podczas tworzenia indywidualnych grafik. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Trane już dzisiaj.

Formularz kontaktowy