Air-Fi™

Technologia bezprzewodowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikacja bezprzewodowa Trane® Air-Fi™ stanowi niezawodne i elastyczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć typowych problemów występujących w przewodowych instalacjach sterowania budynku. 

Komunikacja bezprzewodowa Trane Air-Fi zapewnia łatwe rozwiązywanie problemów, wydajne działanie i oszczędność kosztów w całym cyklu życia urządzeń. System oferuje dwukrotnie większy zasięg sygnału niż inne systemy bezprzewodowe oraz czterokrotnie szersze pasmo łączności, aby zapobiec usterkom podczas komunikacji. Ponadto w typowych warunkach wbudowana bateria wystarcza na cały okres użytkowania systemu i nie wymaga wymiany, co zapewnia dodatkową oszczędność.

Wykonywanie sterowania budynków ułatwia się poprzez zmniejszenie nakładów pracy na projektowanie, kosztorysowanie i zarządzanie projektem, które są typowe dla systemów przewodowych. Zapewnia to szybką i łatwą instalację przy mniejszym ryzyku. Brak ograniczeń, jakie narzucają przewody, sprawia, że system Trane Air-Fi pozwala na łatwą rozbudowę, zmianę miejsca lub dokonywanie wszelkich innych zmian, minimalizując jednocześnie uciążliwości dla osób przebywających w budynku. Ponadto z bezpiecznym systemem zbudowanym na platformie obsługującej otwarte standardy dodawanie lub przemieszczanie sterowników, czujników strefowych i innych urządzeń w sieci jest proste i tanie.

Formularz kontaktowy