Zarządzanie budynkiem

Klienci wymagają obecnie bardziej zaawansowanej technologii, która ułatwi skuteczne zarządzanie budynkami. Systemy automatyki budynków nie muszą być skomplikowane, aby dobrze działały. System zarządzania budynkami (BMS) firmy Trane wymaga niewielkiej liczby ustawień za pomocą predefiniowanych funkcji. Jest on również wysoce elastyczny i zapewnia łatwą zmianę konfiguracji i dostosowanie do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Technologia sterowania Trane stanowi intuicyjną i mobilną platformę, która daje energię i elastyczność potrzebną, aby skuteczniej zarządzać budynkami, obniżając koszty i stwarzając lepsze warunki wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu gotowych strategii HVAC, takich jak sterowanie zależne od obecności osób, jakości powietrza w budynku czy chłodzenia swobodnego, wydajność energetyczna jest maksymalizowana bez pogorszenia osiągów systemu.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz wieloma obiektami w wielu miejscach, czy też jedną instalacją HVAC, Trane wykona system automatyki budynku dopasowany do Twoich potrzeb.