Na nowym gruncie

Odkryj innowacje

 

Innowacje to coś więcej niż tylko nasza misja. To nasza tożsamość.

Według Trane innowacja rozpoczyna się od potrzeb klienta. Nawet najwyrazistsze i wizjonerskie koncepcje oraz konstrukcje powstają w odpowiedzi na wyzwania, jakie stawia rynek – od wahań cen paliw po starzejącą się infrastrukturę i zmiany w przepisach. Innowacje w wydaniu Trane pomagają firmom spełniać założenia ich misji, a także indywidualne wymagania dotyczące środowiska – od poprawy akustyki na widowni w teatrze do lepszej jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń w skrzydle budynku szpitalnego.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci technologie HVAC zrobiły olbrzymi postęp i znacząco zmieniły swoje oblicze. Po części również dzięki Trane. Klienci wierzą, że innowacje Trane w dziedzinie HVAC i specjalistyczne rozwiązania pomogą im w realizacji założeń misji ich organizacji.

Nasze najnowocześniejsze urządzenia zapewniają niezrównany komfort, sprawność i niezawodność. Dzięki naszym innowacjom w dziedzinie sterowania HVAC, od najlepszych na rynku systemów zarządzania budynkiem do układów sterowania urządzeniami i czujników, nasi klienci mogą korzystać ze swoich budynków z zapewnieniem efektywności energetycznej na najwyższym poziomie. Nasze usługi na rzecz budynków umożliwiają nam ciągłe gromadzenie i analizowanie danych oraz aktywne proponowanie zaleceń dotyczących optymalizacji i zwiększania sprawności budynku.

Nowe urządzenia Trane wyznaczają standardy branżowe w zakresie efektywności energetycznej i poziomu hałasu.

Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu w projektowaniu urządzeń HVAC, inżynierowie Trane wykorzystują innowacje i wiedzę w dziedzinie HVAC we wszystkich nowych agregatach wprowadzanych w ciągu ostatnich dwóch lat na rynki europejskie: Sintesis,Sintesis eXcellent i Flex Series chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej XStream chłodzone wodą agregaty wody lodowej Conquest pompy ciepła i agregaty wody lodowej, New Balance™ – agregaty wielorurowe CMAB, Airfinity™ Centrale dachowe i terminale UniTrane™ .

Najlepsze w branży centrum badawcze sprawdzające wydajność urządzeń w najcięższych warunkach

Nowe Europejskie Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Trane w Epinal we Francji powstało jako centrum badań potrzebnych przy wdrażaniu nowych produktów. Umożliwia ono symulowanie w najszerszym zakresie warunków, w jakich mogą pracować urządzenia HVAC, w zakresie temperatur od -25 do +55°C, a także pozwala na uzyskanie opcjonalnej certyfikacji Eurovent dla agregatów chłodzonych powietrzem o mocy powyżej 600 kW. Zanim urządzenie opuści zakład produkcyjny, jego działanie sprawdzane jest w takich warunkach, w jakich ma pracować po zainstalowaniu i może zostać przebadane w obecności zainteresowanych stron.

Poszerzona oferta urządzeń sterowania Trane pozwala użytkownikom zoptymalizować konstrukcję i działanie budynku.

Dzięki innowacyjnym bezprzewodowym rozwiązaniom sterowania i zdalnego dostępu Trane dla systemów automatyki budynków (BAS) administratorzy budynków mogą jeszcze lepiej zoptymalizować ich obsługę. Dwie nowe pozycje w naszej ofercie to aplikacja mobilna Trane Tracer™ BAS Operator Suite umożliwiająca zdalny dostęp do sterownika Tracer™ SC, a także nowy bezprzewodowy system komunikacji Trane.  Te narzędzia i rozwiązania zdalnego dostępu umożliwiają użytkownikom bezprzewodowe i mobilne zarządzanie oraz monitorowanie danych praktycznie z dowolnego miejsca, z większą pewnością i bez przewodów.

Program Trane Building Advantage pozwala utrzymać optymalne działanie agregatów chłodniczych i ich komponentów.

Trane Building Advantage to nowy program komponentów budynku i usprawnień instalacji firmy Trane, który pomaga właścicielom i administratorom w kontrolowaniu oraz eksploatacji efektywnych i ekologicznych budynków. Zbiór ofert umożliwia właścicielom firm traktowanie budynków jako aktywów, dzięki proponowaniu rozwiązań modernizacyjnych, zapewniających wyjątkową wydajność w zakresie niezawodności, sprawności i ochrony środowiska.