Czynimy życie lepszym

Informacje na temat firmy Ingersoll Rand

Ingersoll Rand jest amerykańską firmą wielobranżową o globalnym zasięgu, która powstała w roku 1905 w wyniku fuzji Ingersoll-Sergeant Drill Company i Rand Drill Company. Europejska siedziba firmy mieści się w Belgii.

Ingersoll Rand (NYSE: IR) podnosi jakość życia, tworząc komfortowe, zrównoważone i wydajne środowisko. Nasi pracownicy oraz nasza rodzina marek – w tym Trane®, Club Car®, Ingersoll Rand®, i Thermo King® – współpracują w celu podnoszenia jakości i komfortu powietrza w domach i budynkach, w czasie transportu i ochrony towarów łatwo psujących się oraz w zakresie zwiększania wydajności w przemyśle. Prowadzimy działalność na skalę globalną i dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały charakter zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym zachowaniu trwałych rezultatów.

W firmie Ingersoll Rand stwarzamy doskonałe możliwości rozwoju poprzez innowacje ukierunkowane na potrzeby klienta, które przyczyniają się do poprawy jakości życia oraz środowiska, a wiele z nich opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju. Dostarczamy produkty i usługi, które pomagają klientom ograniczyć zużycie energii i emisję gazów cieplarnianych, a przez to maksymalnie ograniczyć ich przyczynek do zmian klimatycznych. Równocześnie dążymy do zmniejszania śladu węglowego naszej działalności. 

Nasze powodzenie opiera się na zaangażowaniu i oddaniu naszych pracowników na całym świecie.  Nasza nastawiona na postęp, zróżnicowana i otwarta kultura organizacyjna, ukierunkowana na rozwój poprzez wdrażanie innowacji na wschodzących rynkach, sprawia, że jesteśmy firmą, która zapewnia rzeczywisty progres u naszych klientów na całym świecie.

W naszym środowisku pracy zwracamy szczególną uwagę na wartości takie jak niezależność, wzajemne poszanowanie, praca zespołowa, innowacyjność i odwaga. Jesteśmy przekonani, że chcąc wspierać rozwój naszych pracowników, musimy zwiększać ich zaangażowanie oraz rozwijać ich umiejętności oraz zdolności kierownicze. Nasza obietnica marki, wizja i wartości to język, który jednoczy nas jako organizację i tworzy wspólny cel: poprawa jakości życia poprzez tworzenie i utrzymywanie bezpiecznych, komfortowych i efektywnych energetycznie warunków.