Trwałość budynku

Podejście firmy Trane

 

W Trane nie tylko podążamy za standardami w branży. My je wyznaczamy.

Budynki. Budynek to środowisko, w którym mieszkamy, pracujemy, uczymy się i bawimy, zdrowiejemy i rośniemy.  Trane sprawia, że wysokowydajne budynki stają się lepsze dla każdego. Nasze innowacyjne rozwiązania tworzą przestrzeń, która jest pewna i bezpieczna, a także zdrowa, wygodna i efektywna, co z kolei przekłada się na wyższą produktywność i rentowność.

Trane poprawia również trwałość samego budynku. Współpracujemy z właścicielami i zarządcami obiektów, aby tworzyć wysokiej sprawności budynki, co przyczynia się do osiągnięcia wymiernych corocznych korzyści oraz zapewnienia wsparcia w realizacji najważniejszych celów. Wspólnie analizujemy organizację samego budynku oraz jej cele strategiczne i finansowe, a także nieuniknione wyzwania, z którymi przyjdzie się zmierzyć podczas zwiększania wydajności budynku. Następnie wspólnie ustalamy, w jaki sposób warunki panujące w budynku mogą lepiej wpływać na organizację.

Wtedy firma Trane może zastosować odpowiednie rozwiązania. Od wstępnego audytu energetycznego do pełnej analizy wydajności firma Trane sprawdza krytyczne instalacje oraz zużycie energii każdego budynku i przygląda się, w jakim stopniu przystają one do założeń klienta. Dokładne zbadanie obiektu ujawnia nie tylko jego cechy związane z eksploatacją, ale również jego interakcje z przebywającymi wewnątrz ludźmi.

Na koniec podejmujemy odpowiednie kroki, aby zagwarantować, że uzyskane korzyści będą wymierne i trwałe w przyszłości. Dzieje się tak dlatego, że celem firmy Trane jest dostarczanie trwałej wydajności i innowacyjnych rozwiązań opartych na wiedzy, przez cały czas eksploatacji budynku i prowadzonej działalności. Jako lider w branży zapewniamy wydajność, innowacje, zaangażowanie i wiedzę w każdym przypadku. Nasze najnowsze wdrożenia produktów są efektem długotrwałej współpracy z klientami w trosce o zapewnienie rozwiązań spełniających ich potrzeby: Sintesis eXcellent – chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej XStream – chłodzone wodą agregaty wody lodowej Airfinity™ – klimatyzatory dachowe UniTrane™ – terminale New Balance™ – agregaty wielorurowe CMAB. Wszystkie nasze agregaty są sprawdzane w naszym nowym europejskim centrum badawczym urządzeń HVAC,które umożliwia symulowanie najszerszego zakresu warunków pracy. Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej w Europie i ponad 1000 najlepiej wyszkolonych inżynierów sprzedaży i techników serwisowych w branży, strategicznie zlokalizowanych w każdym kraju, Trane oferuje skuteczne wsparcie w zwiększaniu niezawodności, obniżaniu kosztów eksploatacji i zmniejszaniu wpływu na środowisko, aby zapewnić, że pierwotna inwestycja zacznie przynosić wymierne korzyści od pierwszego do ostatniego dnia pracy.