Proč zvolit společnost Trane

Společnost Trane si uvědomuje, že zákazníci a jejich požadavky jsou unikátní. Naším cílem je uspokojit jakkoli náročné výzvy, ať už je předmětem řešení náhlý výpadek, plánovaná odstávka nebo příprava plánu na zajištění nepřetržitého provozu společnosti.

Široká nájemní síť
Široká servisní síť se zkušenými autorizovanými techniky napříč Evropou nám umožňuje obsloužit klienty, ať už jsou kdekoli, díky místním pobočkám společnosti Trane se zařízeními k pronájmu.

Rychlost
Protože rychlost instalace jednotek může být pro váš podnik mimořádně důležitá, jsou u veškerého vybavení pronajímaného společností Trane provedena zdokonalení, která šetří dobu instalace.

Bezpečnost a spolehlivost
I když rychlá instalace a zprovoznění systému mají pro váš podnik maximální význam, bezpečnost a spolehlivost dodaného vybavení jsou neméně důležité. Můžete se spolehnout, že moderní nájemní vybavení společnosti Trane splňuje stejné standardy jako všechny produkty Trane.

Moderní řada zařízení
Rozsáhlá, modernizovaná a dobře udržovaná flotila jednotek, které splní všechny požadavky na dočasné řešení.

Komplexní řešení
Řešení společnosti Trane jsou založena na pečlivé analýze požadavků každého systému. Naše nájemní služby zahrnují dodávku zařízení, montáž, monitorování a demontáž zajišťovanou našimi specializovanými týmy na chlazení s inženýry a autorizovanými továrními techniky.

Nákladová efektivita
Ať je vaše aplikace jakákoli, firma Trane může vaší organizaci levně poskytnout dočasné řešení chlazení, než budete schopni opravit nebo vyměnit své dosavadní zařízení.

 

 

Pro pronájem chladicí jednotky volejte ihned

 

+420 702 212 196

 

Formulář pro rychlou nabídku