Air-Fi™

Bezdrátová technologie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezdrátová komunikace Trane® Air-Fi™ je spolehlivým a flexibilním řešením, které vás osvobozuje od typických problémů spojených s kabelovými systémy pro řízení budovy. 

Bezdrátový systém Trane Air-Fi vám umožňuje snadné řešení problémů, efektivní výkon a nákladové úspory po celou dobu životnosti zařízení. Systém disponuje dvakrát větším rozsahem signálu než ostatní bezdrátové systémy a čtyřikrát větším množstvím potenciálních cest pro předcházení komunikačních výpadků. Za běžných podmínek navíc doživotní baterie eliminuje potřebu baterie v průběhu používání systému vyměňovat, a šetří tak čas a peníze.

Projekty systémů řízení budov se zjednodušují díky snížení počtu technických, posudkových a řídicích úkolů spojených se systémy s pevným zapojením. Výsledkem je rychlejší a snazší instalace s méně riziky. Trane Air-Fi vás neomezuje žádnými kabely, a tak snadno můžete svůj prostor rozšířit nebo změnit kdykoli nebo kdekoli to potřebujete, a to s minimálním rušením uživatelů budovy. A díky zabezpečovacímu systému postavenému na platformě, která podporuje otevřené standardy, je přidávání nebo přemísťování řídicích jednotek, zónových snímačů a dalších zařízení v systému snadné a dostupné.

Formulář s žádostí o kontakt